N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Konkurs recytatorski - Krasicki

Konkurs recytatorski - Krasicki

10 lutego 2022r. w bibliotece szkolnej naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski pt. "Bajki i satyry Ignacego Krasickiego".

Przed recytacją organizatorka pani Anna Malewska-Wawro przybliżyła widzom sylwetkę Ignacego Krasickiego. Komisja konkursowa w składzie: nauczycielka języka polskiego i bibliotekarka Anna Malewska – Wawro, nauczycielka języka polskiego Dorota Polan, nauczycielka nauczania początkowego Bogumiła Środa oraz pani pedagog Violetta Jamróz, oceniła występy 12 uczestników: Weroniki Gzeli, Radka Szczurka, Jana Byrskiego, Adrianny Miki, Igora Urbasia, Adriana Storcha, Marleny Szczurek, Zuzanny Warchoł, Aleksandry Kopeć, Natalii Zadory, Bartłomieja Paździory i Igora Mosóra.

  • I miejsce w grupie klas I-III zajęła Weronika Gzela
  • I miejsce w grupie klas IV-VIII Igor Urbaś 
  • II miejsce w grupie klas IV-VIII Aleksandra Kopeć 

Zwycięzcy zachwycili komisję i widzów perfekcyjnie dobranymi kostiumami i rekwizytami oraz przekonującą interpretacją. Laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu dostali dyplomy za udział w konkursie oraz słodycze. Czekolady dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.

Konkurs recytatorski (foto D. Polan)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie