N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Karnawał 2022 u najmłodszych

Karnawał 2022 u najmłodszych

Dzień 14 lutego 2022 roku postanowiliśmy uczcić w szkole na różne sposoby. Uczniowie klas młodszych postawili na integrację i dobrą wspólną zabawę.

Karnawałowe szaleństwo

Dzień 14 lutego 2022 roku postanowiliśmy uczcić w szkole na różne sposoby. Uczniowie klas młodszych postawili na integrację i dobrą wspólną zabawę. Od rana na sali gimnastycznej rozwijali swoją sprawność ruchową.

Śmiechu było co nie miara, a zabawy z kolorową chustą cieszyły zarówno przedszkolaków, jak i starsze dzieci. Następnie stroje sportowe zostały zamienione w balowe. Każdy mógł zaprezentować kreację na wybiegu, przyjmując fantazyjne pozy.

Istotą balu karnawałowego są oczywiście tańce przy muzyce. Tak też było na naszym balu. Wspólne zabawy w rytmie muzyki pokazały, że uczniowie doskonale czują się w swoim gronie i stanowią zgrany zespół. (D. Targosz)

Karnawał 2022 u najmłodszych (foto D. Targosz)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie