N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 r. zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2022/2023

Świadectwa i nagrody

O godzinie 8.00 odbyła się msza święta w kaplicy w Jaszczurowej, a o godz. 9.00 już w szkole nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wszyscy uczniowie otrzymali promocje do następnej klasy, a trzynaścioro ósmoklasistów ukończyło szkołę – aż ośmioro z wyróżnieniem! Dyrektor wręczył rodzicom uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce listy gratulacyjne oraz podziękowania za wkład pracy na rzecz szkoły.

Najlepsi z najlepszych

Wójt gminy Mucharz pani Renata Galara wręczyła Nagrodę Wójta dla Najlepszego Absolwenta – otrzymał ją uczeń klasy ósmej Adam Płotek. Z kolei wzorowej uczennicy klasy szóstej Marlenie Szczurek przyznano comiesięczne stypendium naukowe Wójta Gminy Mucharz.

Pożegnania

W tym dniu pożegnaliśmy też panią Anetę Urbaś, która przez rok pracowała jako nauczyciel klasy „0". Dyrektor szkoły podziękował za sprawowanie opieki nad sześciolatkami i oraz działania wychowawcze i edukacyjne, życząc pani Anecie Urbaś powodzenia w dalszej pracy zawodowej. Do podziękowań i życzeń ze słodkim upominkiem dołączył się także Samorząd Uczniowski.

Wakacje

Po spotkaniach klas z wychowawcami, pełni radości i uśmiechnięci rozpoczęliśmy oficjalnie wakacje! Życzymy wszystkim wspaniałej pogody i aktywnego wypoczynku, a ósmoklasistom – powodzenia w nowych szkołach. (D. Polan)

Zakończenie roku 2022/2023 (foto D. Polan)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie