N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Dzień Kobiet 2020

Dzień Kobiet 2020

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich kobiet w naszej szkole oraz postarali się o zapewnienie wspaniałej atmosfery i dobrej zabawy.

W czwartek każdy chłopiec miał możliwość oddania swojego głosu na najpiękniejszą, najmądrzejszą, najzabawniejszą dziewczynę w szkole oraz na Miss Jaszczurowej wybraną spośród wszystkich nauczycielek i pracownic naszej szkoły. 10 marca ogłoszono wyniki głosowania, które wzbudziły wiele pozytywnych emocji.

Chłopcy uznali, że najpiękniejszą dziewczyną w szkole jest Sandra Pławny z Oddziału Przedszkolnego, najzabawniejszą dziewczynką wybrano Olę Stawarz z kl. I, a najmądrzejsza jest oczywiście przewodnicząca SU Oliwia Mosór z kl. VIII - co wiadomo nie od dziś. Natomiast o tytuł Miss Jaszczurowej odbyła się ostra walka, którą wygrała Pani Czesława Mika - wychowawczyni oddziału przedszkolnego. Każda zwyciężczyni z danej kategorii otrzymała koronę oraz mały upominek, czyli lusterko.

Chłopcy postanowili docenić również pozostałe dziewczęta i przygotowali małe upominki dla każdej kobiety w szkole. Każda dziewczyna mała i duża otrzymała pyszną babeczkę dla "fajnej babeczki", specjalnie upieczoną przez chłopców z Samorządu na tę okazję. Ponadto wszystkie kobiety zostały obdarowane pięknymi kwiatami, by pamiętały o słynnych słowach Pierre de Brantome, że "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów" i ta właśnie sentencja pojawiła się w życzeniach przygotowanych w formie zakładki do książek.

Wszystkie dziewczęta i kobiety były mile zaskoczone tegorocznym Dniem Kobiet, który pozostawił po sobie wiele miłych wspomnień. (I. Gryga)

Dzień Kobiet 2020 (foto R. Kadela)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie