N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Nowe lampy w sali gimnastycznej

Nowe lampy w sali gimnastycznej

W sali gimnastycznej zamontowaliśmy nowe oświetlenie - jest jasno, przyjemnie i - mamy nadzieję - taniej.

Nowe lampy, a jest ich 15 sztuk to jupitery Blaupunkt Highbay o mocy 100W każda. W sali zrobiło się jasno i przyjemnie, lampy świetnie doświetlają całą salę gimnastyczną, znacznie poprawił się komfort i bezpieczeństwo w czasie zajęć. Poprzednie lampy spełniły już swoją rolę. Funkcjonowały od początku istnienia szkoły tj. od 1995 roku. Ich moc (240W) i jakość pozostawiały wiele do życzenia, a żarówki często się paliły.

Obecne oświetlenie zakupiono z funduszy sołectwa Jaszczurowa oraz Urzędu Gminy Mucharz (8585,34 zł), a montażem (dzięki koordynacji nauczyciela w-f p. Piotra Wajdzika) zajęła się firma ze Świnnej Poręby.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

Nowe lampy (foto R. Kadela)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie