N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Karta rowerowa 2021

Karta rowerowa 2021

We czwartek 10 czerwca 2021 kilkunastu uczniów klasy czwartej i szóstej przystąpiło do praktycznego egzaminu na kartę rowerową.

Wcześniej młodzi kierowcy musieli zaliczyć egzamin teoretyczny. Egzamin praktyczny polegał na przejeździe torem przeszkód przygotowanym przez panią policjant z Komendy Powiatowej Policji z Wadowic. Okazało się, że nie jest to takie proste. Prawie wszyscy zaliczyli jazdę - kolejne podejście dla tych, którzy nie zdali - już po wakacjach. Głowa do góry!

Pani Policjant przypomniała także o bezpieczeństwie podczas jazdy na rowerze i korzystaniu z ulicy. Prosiła także, aby zapoznać się dokładnie z nowymi przepisami o ruchu drogowym, szczególnie zaś o niekorzystaniu z komórek podczas przechodzenia przez ulicę!

Egzamin zorganizował i rowerzystów przeszkolił p. Piotr Wajdzik - dziękujemy.

Karta rowerowa 2021

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie