N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Dyskoteka szkolna

Dyskoteka szkolna

Na zakończenie roku, w środę 23.06.2021 r. odbyła się dyskoteka szkolna. Samorząd Uczniowski postarał się o zapewnienie dobrej zabawy, pysznej pizzy, różnych przekąsek i wspaniałej atmosfery. 

Dyskoteka szkolna - 23.06.2021 r.

Na zakończenie roku, w środę 23.06.2021 r. odbyła się dyskoteka szkolna. Samorząd Uczniowski postarał się o zapewnienie dobrej zabawy, pysznej pizzy, różnych przekąsek i wspaniałej atmosfery. Wszyscy uczniowie chętnie włączyli się do pomocy przy organizacji dyskoteki i aktywnie brali udział we wszystkich zabawach. W drugiej części dyskoteki uczniowie mieli możliwość wspólnie obejrzeć pierwszą połowę meczu Polska-Szwecja i razem kibicować naszej drużynie.

Chociaż rok szkolny 2020/2021 również był czasem pełnym wyzwań i wytężonej pracy, nie zabrakło w nim miejsca na dobrą zabawę i wiele niezapomnianych chwil. Dziękując za całoroczną współpracę i miłe wspomnienia, gratulujemy uczniom wspaniałych sukcesów i wyników w nauce, a rodzicom i nauczycielom dziękujemy za ich cierpliwość i trud włożony w zdalną edukację.

Życzymy wszystkim wakacji pełnych słońca, bezpiecznego wypoczynku, pięknych chwil i szczęśliwego powrotu do szkoły. DRODZY UCZNIOWIE nabierajcie sił podczas wakacji, abyście wrócili we wrześniu z głową pełną pomysłów i mogli z jeszcze większym zaangażowaniem działać w Samorządzie Uczniowskim w  przyszłym roku szkolnym.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Iwona Gryga

Samorząd Uczniowski  i dyskoteka

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie