N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Rozstrzygnięcie konkursów

Rozstrzygnięcie konkursów

Podczas apelu 24 czerwca 2021 r. zostały rozstrzygnięte konkursy - czytelniczy, SKO i plastyczny.

Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego

Podczas apelu 24 czerwca 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs czytelniczy. Zwyciężyli: Michał Trzpiot z klasy III – wykonanie okładki ulubionej lub wymyślonej książki, Igor Urbaś z klasy III – wykonanie plakatu reklamującego książkę, Szymon Kadela i Rafał Szczurek z klasy IV – sleeveface (zdjęcie z okładką książki, na której jest twarz).

SKO i bezpieczeństwo

Pani Czesława Mika nagrodziła również uczniów, którzy przez cały rok systematycznie oszczędzali w SKO i zgromadzili na swoich kontach pokaźne fundusze. Na koniec pani Bogumiła Środa wręczyła upominki laureatom jesiennego konkursu plastycznego związany z bezpieczeństwem.

Konkursy

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie