N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Warsztaty z Urzędem Skarbowym

Warsztaty z Urzędem Skarbowym

W piątek 17 lutego 2023 r. uczniowie klasy ósmej wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych w ramach akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!".

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!"

W piątek 17 lutego 2023 r. uczniowie klasy ósmej wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych w ramach akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!". Jej celem jest podniesienie świadomości młodzieży o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych.
Warsztaty poprowadziła pani Anna Mąsiorowska, pracownik Urzędu Skarbowego w Wadowicach.

Trenerka poruszyła problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania przez dzieci i młodzież z gier komputerowych. Zwróciła uwagę, iż gry online z elementami hazardu i typowe gry hazardowe wiążą się z ryzykiem uzależnienia od hazardu.
Podczas zajęć uczniowie poznali zagrożenia wynikające z hazardu, w tym z pozornie bezpiecznych gier internetowych, dowiedzieli się, czym jest nielegalny hazard oraz jakie mogą być skutki uczestniczenia w takich grach. (D. Polan)

Rodzicu, uczniu – obejrzyj film:

Warsztaty z Urzędem Skarbowym (D. Polan)

 

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie