N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Sprzęt elektroniczny dla szkoły

Sprzęt elektroniczny dla szkoły

W Szkole Podstawowej w Jaszczurowej 12 września br. odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu elektronicznego zakupionego w ramach projektów "Małopolska Tarcza Antykryzysowa" oraz "Małopolska Tarcza Humanitarna".

Nowy sprzęt elektroniczny dla SP w Jaszczurowej

W Szkole Podstawowej w Jaszczurowej 12 września br. odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu elektronicznego zakupionego w ramach programu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych", którego celem jest umożliwienie szkołom przejścia z tradycyjnego, stacjonarnego modelu kształcenia na model zdalnego nauczania.

Sprzęt komputerowy na ręce Dyrektora SP w Jaszczurowej Pana Roberta Kadela przekazała Wójt Gminy Mucharz Pani Renata Galara. Dzięki dofinansowaniu w ramach wspomnianego projektu szkoła otrzymała następujące wyposażenie:

  • 2 x tablica interaktywna
  • 2 x laptop
  • 2 x myszka do komputera

Dofinansowanie

Projekt został sfinansowany na podstawie umowy Nr IXA/138/EK/23 zawartej pomiędzy Województwem Małopolskim, a Gminą Mucharz. Całkowity koszt zadania wyniósł 67.882,20 zł. Pomocą zostały objęte placówki oświatowe z terenu Gminy Mucharz tj. Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnej Porębie.

Kolejny sprzęt elektroniczny dla SP w Jaszczurowej

W ramach programu „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny", którego celem jest sprostanie wyzwaniom migracyjnym
w szkołach, Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej otrzymała kolejne wyposażenie:

  • 1 x monitor interaktywny
  • 1 x tablet

Sprzęt elektroniczny na ręce Dyrektora SP w Jaszczurowej Pana Roberta Kadela przekazała Wójt Gminy Mucharz Pani Renata Galara.

Dofinansowanie

Projekt został sfinansowany na podstawie umowy Nr IXA/740/EK/23 zawartej pomiędzy Województwem Małopolskim, a Gminą Mucharz na łączną kwotę 98.088,29 zł. Pomocą zostały objęte placówki oświatowe z terenu Gminy Mucharz tj. Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu.

Sprzęt elektroniczny dla szkoły (foto R. Kadela)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie