N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Dzień Edukacji Narodowej 2023

14 października to Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji w czwartek w naszej szkole odbył się uroczysty apel, przygotowany przez uczniów klas 6 i 7.

Tak to kiedyś z nauką było ....
Dzięki nim odbyliśmy wędrówkę przez długie lata edukacji – od epoki kamienia łupanego przez czasy starożytne, średniowiecze, okres pandemii, aż po współczesność. Z przymrużeniem oka, na wesoło poznaliśmy historię szkoły, uczniów i nauczycieli. A później nauczyciele, pani Grażynka, pani Renia i rodzice wspominali swoje pierwsze lata nauki w szkołach w Jaszczurowej, Jamniku, Kozińcu, Zembrzycach, Tarnawie Dolnej, Zawoi, Wadowicach, Andrychowie, a nawet w Krakowie.

Nagrody, życzenia i kwiaty

Podczas akademii dyrektor szkoły podziękował nauczycielom i pracownikom obsługi za ich zaangażowanie w wychowanie i nauczanie dzieci oraz wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Najserdeczniejsze życzenia do wszystkich pracowników szkoły skierowali wdzięczni rodzice oraz uczniowie. Były kwiaty, uściski i ciepłe słowa.

Dzięki wspaniałym nauczycielom kształtują się piękne serca i umysły młodych ludzi. Oni pokazują nam każdego dnia, że porażka może czegoś nauczyć, że w przeżywanych trudnościach można odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość musi być obecna w naszym życiu. Serdecznie dziękujemy za cierpliwość, uśmiech, serce i wiedzę!
Uczniowie szkoły Podstawowej w Jaszczurowej

Dzień Edukacji Narodowej (foto D. Polan)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie