N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r., przy zapowiadającej wspaniałe wakacje pogodzie, zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.

Zakończenie roku szkolnego

25 czerwca 2021 r., przy zapowiadającej wspaniałe wakacje pogodzie, zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.

Świadectwa i nagrody

O godzinie 9.00 odbyła się msza święta, a po niej nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrodzono również uczniów szczególnie aktywnych, działających w Samorządzie Uczniowskim oraz wręczono karty rowerowe. Wszyscy uczniowie otrzymali promocje do następnej klasy, a sześcioro ósmokalsistów ukończyło szkołę!

Pożegnania

W tym dniu pożegnaliśmy też dwie panie, które odchodzą na emeryturę – panią Mirosławę Jamróz, nauczycielkę matematyki i fizyki oraz panią Stanisławę Szczurek, szefową kuchni. Podziękowania dla pań skierował dyrektor szkoły pan Robert Kadela, nauczyciele i współpracownicy, samorząd Szkolny, Rada Rodziców oraz wójt gminy Mucharz pani Renata Galara. Pani Mirosławie Jamróz i pani Stanisławie Szczurek dziękujemy za wiele lat wspólnej pracy i życzymy spełniania marzeń!

Wakacje

Po spotkaniach klas z wychowawcami i wykonaniu tradycyjnie pamiątkowych fotografii, radośni i uśmiechnięci rozpoczęliśmy oficjalnie wakacje! Życzymy wszystkim wspaniałej pogody i aktywnego wypoczynku, a ósmoklasistom – powodzenia w nowych szkołach.

Zakończenie roku szkolnego 2020-2021

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie