N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Kraków - Wawel i WOMAI

Kraków - Wawel i WOMAI

Dnia 17.10.2025 roku uczniowie klas 0–3 wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Wawelu, następnym WOMAI - centrum nauki i zmysłów.

Wawel

Dnia 17.10.2025 roku uczniowie klas 0–3 wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Wawelu, gdzie dzieci poznały ciekawe legendy wawelskie, m.in.: o Smoku Wawelskim i Królu Kraku. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści przewodnika oraz podziwiali dziedziniec zamkowy i komnaty królewskie.

WOMAI

Następnie grupa udała się do WOMAI – W stronę światła, gdzie dzieci uczestniczyły w niezwykłej wystawie, pozwalającej doświadczyć świata zmysłami w niecodzienny sposób. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w zajęciach i chętnie dzielili się swoimi wrażeniami.

Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wielu emocji, wiedzy i wrażeń. Dzieci wróciły do domu zadowolone i pełne nowych doświadczeń. (Dorota Targosz)

Kraków - Wawel i WOMAI (foto D. Targosz, Cz. Mika)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Zbiórki harcerskie - fotorelacje 2024/2025

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie