N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

W Ustroniu i Wiśle

W Ustroniu i Wiśle

W środę 15 czerwca uczniowie klas 0-3 odwiedzili ciekawe miejsca - Park Leśnych Niespodzianek, Centrum Przyrodniczo-Leśne w Ustroniu oraz wystawę budowli z klocków Lego w Wiśle.

W Ustroniu

W środę 15.06. uczniowie klas 0-3 odwiedzili ciekawe miejsce - Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu. Spacerując po ścieżkach parku dzieci spotykały mieszkające w lesie zwierzęta. Miały okazję dokładniej im się przyjrzeć. Daniele i muflony swobodnie wędrowały i chętnie podchodziły do dzieci. Można było je pogłaskać i nakarmić z ręki. To niezwykłe przeżycie dla każdego!

Wielkie wrażenie zrobiły też pokazy latających ptaków drapieżnych i sów oraz ciekawostki podawane przez ich opiekunów. Wszystkim podobały się eksponaty w Centrum Przyrodniczo-Leśnym.

Dodatkową atrakcją w parku był duży plac zabaw z karuzelą, kolejką, trampolinami i innymi atrakcjami, na których dzieci mogły popisać się sprawnością ruchową.

W Wiśle

Po wizycie w parku uczniowie odwiedzili wystawę budowli z klocków Lego w Wiśle. Mieli tutaj czas na swobodną zabawę klockami Lego. Powstało wiele ciekawych budowli, choć nieco mniejszych niż te zgromadzone na wystawie. Warto było odwiedzić te piękne miejsca. (B. Środa)

W Ustroniu i Wiśle (foto B. Środa)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

1,5 procent podatku dla harcerzy

1,5 procent podatku dla naszej szkoły

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Fotorelacje ze zbiórek harcerskich

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie