N 49° 48' 12,1" / E 19° 31' 20,3"

Konkurs recytatorski - Krasicki

Konkurs recytatorski - Krasicki

10 lutego 2022r. w bibliotece szkolnej naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski pt. "Bajki i satyry Ignacego Krasickiego".

Przed recytacją organizatorka pani Anna Malewska-Wawro przybliżyła widzom sylwetkę Ignacego Krasickiego. Komisja konkursowa w składzie: nauczycielka języka polskiego i bibliotekarka Anna Malewska – Wawro, nauczycielka języka polskiego Dorota Polan, nauczycielka nauczania początkowego Bogumiła Środa oraz pani pedagog Violetta Jamróz, oceniła występy 12 uczestników: Weroniki Gzeli, Radka Szczurka, Jana Byrskiego, Adrianny Miki, Igora Urbasia, Adriana Storcha, Marleny Szczurek, Zuzanny Warchoł, Aleksandry Kopeć, Natalii Zadory, Bartłomieja Paździory i Igora Mosóra.

  • I miejsce w grupie klas I-III zajęła Weronika Gzela
  • I miejsce w grupie klas IV-VIII Igor Urbaś 
  • II miejsce w grupie klas IV-VIII Aleksandra Kopeć 

Zwycięzcy zachwycili komisję i widzów perfekcyjnie dobranymi kostiumami i rekwizytami oraz przekonującą interpretacją. Laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu dostali dyplomy za udział w konkursie oraz słodycze. Czekolady dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.

Konkurs recytatorski (foto D. Polan)

Warto zobaczyć

Dziennik elektroniczny Librus

Szlachetna paczka w naszej szkole - liczymy na Państwa pomoc i dobre serce

Zakopane

Kraków

Warszawa, 12-14.06.2023

Warszawa, 12-14.06.2023 Klasy 4-6 

Laboratoria Przyszłości

Zapisz się do ZHP - 130 DSTH z Mucharza

Zbiórki 2023-2024

Zbiórki 2022-2023

Obóz harcerski Pogorzelica 2023

Obóz harcerski w Unieściu 2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Małopolski Instytut Kultury

Galeria Malarstwa Polskiego

MEN

Kuratorium Oświaty w Krakowie